Ne Dediler?

Sayın Gaziantep Empati Derneği, Gaziantep'de yaptığımız konserden gelecek yardımlarla ve tüm Gaziantep'i harekete geçirerek, bir okul yapma projesindeki yardımlarınız için BSO ve Bilkent Üniversitesi adına hepinize teşekkür ediyoruz. Bizim düşüncemiz ve umudumuz bu tür insiyatiflerin tüm Türkiye'ye yayılmasıdır. Bizler olanaklarımız ölçüsünde bu konudaki yardımlarımızı esirgemeyeceğiz.
Bilkent Senfoni Orkestrası
Merhabalar, Sizlerle beraber geçirdiğimiz bu 2 gün çok keyifli ili. Desteğiniz için sonsuz teşekkürler.
MAC Ailesi
Selam Empati ailesi, Bize kattıklarınız için çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek dileği ile, Sonsuz Sevgiler,
Zeynep ERDOĞAN
Sevgili Empati Ailesi, Burada fark edilen ilk şey hepinizin o gülen yüzlerinizdi. Sayenizde bizlerde çok mutlu olduk. Bizide aranıza kattığınız için çok teşekkür eder, hepinize sanat dolu bir yıl dileriz.
DETAY ART GALERİ
Düzenlemiş olduğunuz güzel ve anlamlı organizasyon için sizlere firmamız adına teşekkür ediyoruz. 2. kez burada bulunmak da ayrı mutluluk verici sevgiler.
BRETZ
Sevgili Empati Derneği, İlk defa bir arada bulunmak bizleri çok mutlu etti. Bir başka etkinlikte bir arada olmak dileği ile, Sevgiler
Fatih Kral Ailesi
Sevgili Empati Derneği Üyeleri, Sağlık, mutluluk ve başarılarınızın devam ettiği güzel bir yıl dilerim.
Ferhat Ozansoy
Başarılarınızın devamını diler, bir sonraki faaliyetinizde yer almak dileği ile, yeni yılınızı kutlarız.
Times Mücevherat
Selam Empati Şekerleri, İlk duyduğum andan itibaren hiç tereddüt etmeden ben de varım dediğim bir organizasyondu. Bizlere böylesine güzel bir imkan sunduğunuz için çok teşekkürler.
NETWORK_FABRİKA_NIKE_ADIDAS
Tıpkı geçen sene gibi bu seneki organizasyonda çok başarılı olmuş. Ellerinize ve emeğinize sağlık.
BEYMEN
Sosyal sorumluluğa ve ilerlemeye yönelik her adımınızda Dorya ailesi olarak yanınızdayız. Sevgiler,
DORYA
Bu kadar güzel ve kutsal bir sosyal sorumluluk projesi yürüttüğünüz için kendim ve bu şehir adına gurur duyuyorum. Çalışmalarınızın devamını diliyor, hepinizi kutluyorum.
Füsun KOÇER
Kazandırdığınız ve kazandıracağınız tüm eserlerinize destek vermek adına her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.
İCONOVA
Sevgili Empati Derneği ; Sizlerle sıcacık keyifli iki gün geçirdik. Umarım tüm çalışmalarınız arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmanızı hızlandırır. Bir sonraki projenizde görüşmek ve beraber çalışmak dileğiyle...
Yasemin - Nedref TACİROĞLU
Misafirperverliğinize ve yakın ilginize Sponza ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunar, yaptığınız bu güzel işlerin hayırlara vesile olmasını dileriz...
Zafer Tırpançeker