Etkinliklerimiz

4. Geleneksel Empati Alışveriş Şenliği

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği’nin 4.Geleneksel Empati Alışveriş Şenliği 14 – 15 Aralık 2016 tarihinde Teymur Otel’de gerçekleştirildi.

Geleneksel Empati Alışveriş Şenliği’nin açılış töreni Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek, Gaziantep Valisi Sayın Ali Yerlikaya, Gaziantep İl Emniyet Müdürü Sayın Erhan Gülveren, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Sayın Adil Konukoğlu, Iconova Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Acar ve Esad Şireci, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Zeynep Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından gerçekleştirildi. Açılış törenin ardından Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek ve beraberindeki heyet alışveriş şenliğine katılan firmaları ziyaret ettiler.

4. Geleneksel Empati Alışveriş Şenliği başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizin anısına saygı duruşu ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Zeynep Konukoğlu yaptığı açılış konuşmasında ülke olarak geçirdiğimiz bu zor günleri birlik ve beraberlik içinde aşacağımızı, şenlikten elde edeceğimiz gelirin her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal sorumluluk projeleri için harcanacağını, aynı zamanda bu şenlikten elde edilen gelirimizin bir kısmının şehit ailelerine bağışlanacağını söyledi.

Iconova’nın sponsorluğu’nda gerçekleştirilen alışveriş şenliğimize Sponza, Üsküdar Antik, Beymen, Rb- Living, Kwanpen, Monan Mücevher, Esra İnceefe, Lion Diamond, Foga Silver, C&M Hayal Evi, Kid’s Story, Ottica Optik, Raşay Mücevherat, Derya Aykılıç Mücevherat, Pastamia &Gift, Alleben Tıp Merkezi, Antep Sepeti, Atelier Vert, Ayfer Gürel Ayvalık, Bahar’s Home, Kalori Gıda, Ferruh Filiz Optik 1950, Kutnu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Minik Atölye, Naz & Naz Atelier, Nacha, Navet by Ersin, Nisa Kalo, Prenses Tasarım, Raya Organik, Sadekar Mücevher, Silk&O Takı, Soho House, Swarovski, Zeynep Erdoğan, ZK Dreams, ZB Kuaför – Bülent Şahin gibi İstanbul, çevre iller ve Gaziantep’ten birçok marka katılarak bu yıl da bizlere destek verdiler.