Etkinliklerimiz

Şehit Ailelerimizin Çocuklarına Eğitim Desteği

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği olarak Gaziantep’teki şehit ailelerimizin çocuklarının eğitim hayatına destek olmak amacıyla Divan Otel’deki kahvaltıda bir araya geldik. Gaziantepli dostlarımızın çok yoğun ilgi gösterdiği etkinliğimize Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin, Sayın Hatice Nur Yerlikaya, Sayın Arzu Soysal, Sayın Arzu Gülveren, Sayın Füsun Koçer, Sayın Seval Fadıloğlu, Sayın Elif Tahmazoğlu, Sayın Jülide Konukoğlu, Sayın Melike Toklucu katılarak bizlere destek verdiler.

Programımız  Atatürk ve şehitlerimizin anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı ve Sayın protokol üyelerimizin açılış konuşmaları ile devam etti.

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği başkanımız Zeynep Konukoğlu açılış konuşmasında şunları söyledi: “Yüce bir amaç uğruna bir araya geldiğimiz bugün vatanı ve bayrağı için şehit olarak aramızdan ayrılan gencecik fidanlarımızı minnet ve rahmetle anarak sözlerime başlamak istiyorum. Bugün burada şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin acılarına merhem olabilmek, şehitlerimizi toprağa değil, kalbimize gömdük diyebilmek için bir araya geldik. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yılında milli birlik ve beraberlik bilincinin hiç eksilmeden devam etmesini ümit eder, hepinizin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.”