Etkinliklerimiz

10. Genel Kurulumuzu Gerçekleştirdik

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği olarak 10. Genel Kurulumuzu Elit Class Otel’de gerçekleştirdik.

Genel Kurulumuz ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ve aziz şehitlerimizin anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

6. Dönem başkanımız Hale Konukoğlu’nun 7. Dönem Yönetim Kurulu asil ve yedek, 7. Dönem Denetim Kurulu asil ve yedek listelerini paylaştığı isimler oybirliği ile kabul edildi.

7. Dönem Başkanlığına Hale Konukoğlu, başkan yardımcılığına da Ceren Uğurluer yeniden oybirliği ile seçildiler. Yönetim Kurulu üyelerimiz;  Aylin Burnukara, Seçil Güdemezoğlu, Gamze Özyaşar, Elif Çetindağ, Didem Ozansoy, Elif Kaya, İdil Muhittinoğlu da 7. Dönemde görevlerine oybirliği ile devam etmek üzere seçildiler.

7. Dönem başkanımız Hale Konukoğlu genel kurulda yaptığı konuşmada ”6. Dönemle birlikte yapımını tamamlanıp devlete bağışlanan iki okulumuz için bugüne kadar yapılan tüm çalışmalar için dernek üyelerimize teşekkür etti ve bundan sonraki dönemde de çalışmaların tüm hızla devam edeceğini belirterek, yeni dönemin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.”

Genel Kurulumuzda derneğimizin tüzüğü gereği 6. Dönem Saymanımız Seçil Güdemezoğlu dönem bütçesi ve planlanan bütçe ile ilgili, Genel Sekreterimiz Aylin Burnukara ise 6. Dönemde gerçekleştirilen faaliyetlerimiz ile ilgili bilgiler verdi.

10. Dönem Genel Kurulumuz dilek ve temennilerin bildirilmesi ile sona erdi.