Etkinliklerimiz

9. Genel Kurulumuzu Gerçekleştirdik

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği olarak 9. Genel Kurulumuzu Elit Class Otelde  gerçekleştirdik.

Genel Kurulumuz ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ve aziz şehitlerimizin anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

5. Dönem başkanımız Zeynep Konukoğlu’nun 6. Dönem Yönetim Kurulu asil ve yedek, 6. Dönem Denetim Kurulu asil ve yedek listelerini paylaştığı isimler oybirliği ile kabul edildi.

6. Dönem Başkanlığına Hale Konukoğlu, başkan yardımcılığına da Ceren Uğurluer oybirliği ile seçildiler. Ayrıca dernek genel sekreterlik görevine Aylin Burnukara; saymanlık görevine Seçil Güdemezoğlu ile Gamze Özyaşar; Elif Çetindağ, Didem Ozansoy, Özge Balık, Elif Kaya, İdil Muhittinoğlu da yönetim kurulu üyesi görevlerine oybirliği ile seçildiler.

5. Dönem başkanımız Zeynep Konukoğlu genel kurulda yaptığı veda konuşmasında başkanlığa geldiği dönemden bugüne kadar kendisine destek veren tüm yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür etti. Yeni dönemin ve yönetimin derneğimize, şehrimize ve ülkeye hayırlı olmasını diledi.

6. Dönem başkanımız Hale Konukoğlu genel kurulda yaptığı konuşmada bu görevin bir bayrak yarışı olduğunu, 6. Dönem başkanı olarak yönetim kurulu ve üyelerimiz ile birlikte eğitime destek vermek amacıyla hedeflerinin çıtayı daha da yukarılara taşımak olduğunu, yeni dönemin derneğe, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Genel Kurulumuzda derneğimizin tüzüğü gereği 5. Dönem Saymanımız Seçil Güdemezoğlu dönem bütçesi ve planlanan bütçe ile ilgili bilgiler verdi.

Kurucu başkanımız Pınar Topçuoğlu ise yaptığı konuşmada 9 yıl önce kurdukları derneğin bugünlere gelmesinde katkıda bulunan tüm yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür etti.

9. Dönem Genel Kurulumuz dilek ve temennilerin bildirilmesi ile sona erdi.