Etkinliklerimiz

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Bahara Merhaba Kahvaltısı

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği 6. Dönem olarak ilk faaliyetimizi “Bahara Merhaba” kahvaltısı ile Gaziantep Mutfak Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirdik.

“Bahara Merhaba” kahvaltımıza Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’in yanı sıra protokol’ün değerli üyeleri Sayın Figen Ekiyor, Sayın Esra Karaduman, Sayın Seval Fadıoğlu, Sayın Dilek Topçuoğlu, Sayın Ülgen Konukoğlu, Sayın Mine Özmen, Sayın Müzeyyen İşsever 6. Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz, dernek üyelerimiz ve  eğitim gönüllüsü hayırseverler katıldılar.

Kahvaltıda konuşan 6. Dönem başkanımız Sayın Hale Konukoğlu 5. Dönem başkanı Sayın Zeynep Konukoğlu’ndan devir aldığı bu bayrağı daha da yukarılara taşımak için 6. Dönem yönetim kurulu olarak yine eğitim adına bir çok projeye imza atacaklarını, 2009 yılında derneğimizin kurulmasından bugüne kadar yapılan projelerle derneğimizin Şehitkamil ve Şahinbey Empati İlkokullarını kurduklarını bu okullarda şu an da yaklaşık 2.200 öğrencimizin eğitim gördüğünü belirtti. Konukoğlu ‘’ Bugüne kadar olan tüm projelerinde kendilerine destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin başta olmak üzere bugüne kadar bize destek veren tüm protokol üyelerine ve eğitim severlere teşekkür etti.6. Dönem başkanımız Hale Konukoğlu 9 Mayıs 2018 tarihinde Türkiye müzik otoritelerinin kabul ettiği en güçlü seslerden Sertab Erener’i yine geliri eğitim için kullanılacak bir konser için Gaziantep’te ağırlayacaklarının müjdesini vererek konuşmasını tamamladı.

‘’Bahara Merhaba ‘’ kahvaltısındaki konuşmasında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ise ‘’ Eğitim ile ilgili yaptıkları katkılardan dolayı Empati sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği’ne teşekkür ederiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm güzel projeler için Büyükşehir Belediyesi olarak destek vermeye devam edeceğiz’’ diye belirtti.

Konuşmaların bitiminde Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği başkanı Hale Konukoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’e dernek adına teşekkür çiçeğini iletti.

Misafirlerimizin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltımız piyano ve keman resitali eşliğinde neşeli dakikalarla sona erdi.