Etkinliklerimiz

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Star İle Eğitim İçin Konser Düzenledik

29 Mart 2017 tarihinde Şehitkamil Kongre Merkezi’nde Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ile konser düzenledik. Gaziantepli sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konsere değerli protokol üyelerimizin yanında Gaziantepli sanatsever dostlarımız katıldılar.

Dernek başkanımız Zeynep Konukoğlu açılış konuşmasında her etkinliğimizde olduğu gibi eğitim adına yaptığımız tüm projelere destek olan ve geceye katılarak eğitim adına katkıda bulunan katılımcılara ve gecenin sponsoru İstLife firmasının sahibi Sayın Naci Topçuoğlu ve eşi kurucu başkanımız Sayın Pınar Topçuoğlu’na teşekkür etti ve eğitim adına yapılacak olan projelerin devamının geleceğini belirtti. Konukoğlu sözlerini “Tıpkı Ayhan Sicimoğlu’nun dediği gibi; eğitimin hastasıyız, bu şehrin hastasıyız ve en önemlisi de bu güzel vatanın hastasıyız.” diyerek bitirdi.

Konser sonunda dernek başkanımız Ayhan Sicimoğlu ve gecenin sponsoru İstlife firmasının sahibi Naci Topçuoğlu’na teşekkür plaketlerini sundu. Konser eğlenceli dakikalarla sona erdi.