Etkinliklerimiz

Ayta Sözeri Konseri

19 Ekim 2018 tarihinde Gaziantep Divan Otel’de son dönemlerin beğenilen oyuncu ve sanatçısı Ayta Sözeri’yi ağırladık. Elde edilen gelirin yine eğitim için kullanılacağı geceye Gaziantep’li hanımlar yoğun ilgi gösterdiler.

Konser öncesi açılış konuşması yapan dernek başkanımız Sayın Hale Konukoğlu kadın gücünün ve işbirliğinin çok kıymetli olduğunu belirtti ve geceye sponsor olarak destek veren Mac Sanko Park, gecenin organizasyonunu yapan By Mehmet Organizasyon’a bununla beraber her zaman olduğu gibi bu gecede de bizleri yalnız bırakmayan eğitim gönüllüsü tüm misafirlerimize teşekkürlerini iletti.  Ayrıca sürpriz yaparak misafir olarak gecemize katılan değerli işkadını Leyla Alaton’a da desteğinden dolayı teşekkür etti.

Gecede söz alan Sayın Alaton kadın işbirliğinin ve eğitim adına yapılan her işin öneminden bahsetti ve bu vizyonundan dolayı derneğimize teşekkürlerini iletti.

Ayta Sözeri’nin güzel şarkılarıyla renklendirdiği gece , dernek başkanımız Hale Konukoğlu’nun Gaziantep bölgesine ait yöresel hediyelerini sanatçımıza takdim etmesi ile son buldu.