Etkinliklerimiz

Caz Gecesi

Kurulduğu günden bu yana Gaziantep’te ilklere imza atan ve gerçekleştirdiği projelerle adını tüm toplum kesimlerine duyurmayı başaran Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği yine bir ilke imza atarak kentimizde katılımın yüksek olduğu Caz Gecesi düzenledi.

Empati Derneği’nin İlkögretim Okulu projesi’ne destek amacı ile düzenlenen konserde ünlü sanatçı Fatih Erkoç sahne aldı. Anatolian Otel’de düzenlenen Caz Gecesi büyük beğeni toplarken, projeye destek veren kurum ve kuruluşlara plaket verildi.

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Gaziantep’te ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Gaziantep’te düzenlenen ilk müzayedenin ardından bu yıl da ilk kez bir Caz Gecesi düzenleyen dernek, kentin sosyal ve kültürel yaşamında yeni bir sayfa açılmasına katkı sağladı. Anatolian Otel’de gerçekleştirilen Caz Gecesi’nde Gaziantepliler rüya gibi dakikalar yaşadı.

Empati Sosyal Sorumluluk Derneği Yönetim Kunulu Başkanı Pınar Topçuoğlu, dernek olarak kuruldukları günden bu yana çok sayıda proje gerçekleştirdiklerini ve son olarak Empati Derneği İlköğretim Okulu’nun inşasıyla ilgili Gaziantep Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir sözleşme imzaladıklarını hatırlattı.