Etkinliklerimiz

Çobanevi Barbekü Partisi

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği’nden Barbekü Parti

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği, önemli bir projeye daha imza attı. Onkoloji Hastanesi’nin bahçesine yaptırılacak kameriye için çalışmalara başladı.

Gaziantep Üniversitesi Çobanevi’nde gerçekleştirilen barbekü partisinde Onkoloji Hastanesi yararına yardım toplandı. Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Pınar Topçuoğlu’na çalışmalarından dolayı teşekkür şilti verdi. Toplumun her kesimine yönelik hizmetlerini sürdüreceklerini ifade eden Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Pınar Topçuoğlu, “Derneğimizin kısa bir süre önce kurulmuş olmasına rağmen toplumun birçok kesimine hizmet götürme çabaları olumlu sonuçlar vermiştir. Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören hastalarımızın hastane ortamından uzaklaşmalarını ve temiz hava alarak moral depolamalarını sağlamak için hastane bahçesine bir kamelya yaptıracağız” dedi.

Kanser Araştırma Kurumu’nun yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini kaydeden Topçuoğlu, “Başladıkları ve halen devam eden umut evi projesini desteklemek amacı ile biz de yola çıktık. Bizlere bu gün bir teşekkür şilti verildi. Bu ödülü aldığımız en anlamlı ödüllerden birisi olarak değerlendiriyoruz” diye konuştu.

Hastaların tedavisinde moralin çok önemli olduğuna dikkat çeken Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu 2. Başkanı Dr. Mustafa Özgün de, “Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği üyelerini yürekten kutluyorum. Onurlu davamızda bizleri yalnız bırakmayarak bize destek oldular. Başkan ve üyelerine yürekten teşekkür ediyorum. Derneğin başarılı çalışmalarını ve ülkemiz için çabalarını yakından takip ediyoruz. Sivil toplum örgütlerimizin kurumumuza katkıları bizleri mutlu etmektedir şeklinde konuştu.