Etkinliklerimiz

Empati BigChefs Kahvaltı

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği, düzenledikleri kahvaltıyla yeni projelerine start verdi.

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıya  cemiyet hayatından birçok ismi katıldı. Empati Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Topçuoğlu: “Bu kahvaltı vesilesiyle dostlarımızla birlikte olarak bu zamana kadar yaptığımız tüm faaliyetleri kutlayalım istedik. Kurulduğumuz günden bu yana derneğimize destek olan dostlarımızla birçok hayalimizi gerçekleştirdik. Eylül ayında eğitim öğretime başlayan ve geçtiğimiz aylarda resmi açılışını yaptığımız Empati İlkokulu’nu tamamlamak dernek olarak en büyük hayalimizdi. Bizleri bugün olduğu gibi düzenlediğimiz diğer tüm faaliyetlerde yalnız bırakmayan dostlarımıza ve derneğimize destek olan tüm yardımseverlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Empati Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı Big Chefs’te gerçekleşti. 150 kişinin katıldığı kahvaltıda aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamak amacıyla bir stant kuruldu ve satış yapıldı.

Empati Derneği Başkanı Pınar Topçuoğlu “23-24 Aralık’ta Yılbaşı Alışveriş Şenliği düzenliyoruz. Bu şenlik, alışveriş fuarı formatında düzenlenecek. Yılbaşında herkes yakınlarına, çevresine küçük de olsa hediyeler alıyor. Bütün markaların bir arada olduğu çok elit, gelen ziyaretçilerin farklı hediyelik eşyalar bulabilecekleri güzel bir aktivite düzenleyeceğiz. Keyifli olacağını düşünüyoruz.” dedi.