Etkinliklerimiz

3. Geleneksel Empati Alışveriş Şenliği

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği’nin 3.Geleneksel Empati Alışveriş Şenliği 16 – 17 Aralık 2015 tarihinde Teymur Otel’de gerçekleştirildi.

Geleneksel Empati Alışveriş Şenliği’nin açılış töreni Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek, Gaziantep Valisi Sayın Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin, Sanko Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav, Gaziantep İl Emniyet Müdürü Sayın Erhan Gülveren, Şehitkamil Belediye Başkanı Sayın Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Sayın Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Sayın Adil Konukoğlu, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan ve Cengiz Konukoğlu, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Zeynep Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Nejat Koçer’in eşi Füsun Koçer ile Kutnu Tanıtım Grubu Başkanı Jülide Konukoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış törenin ardından Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek ve beraberindeki heyet alışveriş şenliğine katılan firmaları ziyaret ettiler.

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini vurgulayan Dernek Başkanı Zeynep Konukoğlu bu yıl da alışveriş şenliğinden elde edilecek geliri eğitim ile ilgili projelerde harcayacaklarını bildirdi.

Iconova’nın sponsorluğu’nda gerçektirilen alışveriş şenliğimize Sponza, Times, Koleksiyon, Üsküdar Antik, Kutnu Kumaş, Beymen Home, Dreamon, Esra İnceefe, Lion Diamond, Foga, C&M Hayal Evi, Kid’s Story, Ottica Optik, Raya Organik, Mikasa Moor, Alexandre Home, Anatoli, Change Jewellery, Clup Petit Bon, CHI markası ile Handan Kuaför, Davines Markası ile Madame Kuaför, Divan, Happy Nest, İpek Hanım Çiftliği, Ju.İstanbul, Kalori Gıda, Makupas, Elizim Bebe Organizasyon, Minik Atölye, Nazlı Ceylan, Nisa Kalo, Navet by Ersin, Prenses Tasarım, PsOne Jewellery, Sagaza Madrid, Silko Takı, Swarovski, Sevil Parfümeri, Vakko Butik, Vakko Çikolata, Vuvu Home, ZK Dreams gibi İstanbul, Gaziantep ve çevre illerden bir çok ünlü marka katıldılar. Alışveriş Şenliği’ne Gaziantep ve farklı illerden katılan firmalar bu yılki organizasyonun çok farklı ve güzel olduğunu, çok memnun kaldıklarını ve önümüzdeki yıl yeniden gelmek istediklerini belirttiler.

Geçen yıllardan farklı olarak minik Empati üyelerimiz de şenliğimize geldiler ve standımızda bulunan ürünlerin satışına yardımcı olarak bizlere destek oldular. Başbakan yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek de Empati standımızdan bir tablo satın alarak eğitime ve bizlere destek oldular. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği alışveriş şenliğimiz keyifli anılarla sona erdi.