Etkinliklerimiz

Mutfak Sanatları Sergisi

Empati’den bir ilk; Mutfak Sanatları Sergisi

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan Empati İlköğretim Okulu’nun yapımına destek sağlamak üzere “Mutfak Sanatları Sergisi” açtı. Açılışını Gaziantep Valisi Erdal Ata’nın eşi Nazan Ata’nın yaptığı sergide birçok sponsor firmanın kermese bağışladığı çeşitli mutfak araç ve gereçleri yer aldı.

Kuruluşundan bu yana birçok faaliyetiyle Gaziantep ve ülke gündeminde ilkler yaratan Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği ilk kez düzenlenen Mutfak Sanatları Sergisiyle dikkat çekti. Önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan Empati İlköğretim Okulu’nun yapımına destek sağlamak amacıyla açılışı yapılan sergide hanımların mutfaklarda severek kullandığı birçok ünlü markaya ait yemek takımları ve mutfak araç gereçleri yer aldı. Şehitkâmil Belediyesi Kültür Merkezinde GaziantepValisi Erdal Ata’nın eşi Nazan Ata, Şehitkâmil belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun eşi Seval Fadıloğlu Empati Sosyal Sorumluluk Derneği Başkan ve üyelerinin katılımıyla açılışı yapılan Mutfak Sanatları Sergisi büyük ilgi gördü. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Pınar Topçuoğlu “Biliyorsunuz bütün önceliğimiz şu anda eğitimdir. Önümüzdeki günlerde temelini atacağımız Empati İlköğretim Okulunun yapımına destek sağlamak üzere bu gün Mutfak Sanatları Sergisini açtık. Açılışını Sayın Valimizin eşi Nazan hanfendi yaptı. Yoğun bir ilgi gördü sergimiz ve sergilediğimiz ürünlerin büyük bir bölümünü satarak önemli bir GELİR ELDE ettik.

Sergimizin açılışına destek veren sponsor firmalarımız,Mikasa, Monev, Kutahya Porselen, Gulce Organizasyon, Nişantaşı Home, Ferhat Ozansoy Kuyumculuk ve HCR Organizasyona ve özellikle Şehitkamil Belediye Baskanimiz Rıdvan Fadıloğlu ve esi Seval hanim efendiye ve okul yapımında bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Sergimize gelerek bizlere destek olan konuklarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi. Düzenlenen sergi Gaziantepli hanımların büyük beğenisini kazanırken eğitime destek amaçlı sergide yer alan ürünlerde kısa bir sürede konuklar tarafından satın alınarak serginin amacına ulaşmasına önemli katkılar sağlandı.